4. strana

OLIVIE Stříbrné náušnice s akvamarínovým zirkonem 4552

STŘÍBRNÉ NÁUŠNICE s akvamarínovým zirkonem Velmi hezké třpytivé náušnice s velkým akvamarínovým zirkonem ve středu a čirými zirkony po obvodu. Náušnice jsou na puzetové zapínání. Šperk je rhodiovaný, díky čemuž má pevný a jasný povrch, mnohem větší odolnost, vyšší lesk a delší životnost.   

Více info Cena
Natural Jihlava - Houba - Shitake 50 g

Natural Jihlava - Shitake Shiitake (Lentinula edodes) je druh houby, která je původem z horských oblastí Asie. Čína poskytuje až 80% světové produkce. Nazývají se také čínské černé houby. “Shii“ v japonštině znamená dřevo, tedy odkazuje ke stromu na nichž i roste a „take“ jednoduše znamená houba. Už tisíce let tyto houby hrají důležitou roli v Asijské tradiční medicíně. Mají masitou dužinu a plnou chuť. V porovnání se šampiony mají 10x lepší a výraznější chuť, kterou si určitě zamilujete. Nabízejí jedinečnou řadu fytonutrientů. Jsou vynikajícím zdrojem mědi, kyseliny pantothenové, selenu, vitamínu B2, zinku, manganu, vitamínu B6, B3, cholinu, vlákniny, vitamínu D a kyseliny listové. Je to také skvělý antioxidant, který pomáhá podpořit náš imunitní systém. Pomáhají předcházet kardiovaskulárním problémům a udržovat normální hladinu cholesterolu v krvi. Jsou účinné v boji proti bakteriím a škodlivým virům.

Více info Cena
OLIVIE Stříbrný náhrdelník KŘÍŽEK 5135

STŘÍBRNÝ NÁHRDELNÍK KŘÍŽEK Řetízek s přívěskem "křížek + nekonečno". Délka řetízku je nastavitelná až do max. 44 cm. Rozměry křížku jsou 1,6 cm x 1 cm. Čiré vsazené zirkony. Náhrdelník je vyrobený ze stříbra 925/1000 a je označený puncem ryzosti.

Více info Cena
Mikov Ruby kuchařský 20 cm

Kovaný kuchařský nůž Mikov s čepelí z německé nerezové ocele a s ergonomickou dřevěnou rukojetí.

Více info Cena

Nejhledanější